Připravíme smuteční hostinu na míru dle přání klientů

Smyslem smuteční hostiny je uctění památky zesnulého. Jedná se o projev zdvořilosti, poděkování za účast na pohřbu a zároveň příležitost, jak zavzpomínat na zemřelého a společně s vybranými hosty se s ním i rozloučit.

Pro tuto příležitost nabízí restaurace Beachklub Ládví vzdálená necelých 500 m od Ďáblického hřbitova restauraci s kapacitou uzavřeného sálu až pro 80 hostí, možností parkování a přípravy smuteční hostiny na míru dle Vašeho přání.

Kromě jídla, pití, smuteční výzdoby sálu můžeme v případě zájmu ke vzpomínání nabídnout i možnost ozvučené projekce.

Po společné domluvě můžeme připravit několik variant smuteční hostiny.

Krátké setkání – Tato varianta poslouží ke krátkého a komorního uctění památky, kde se servíruje jen pár nápojů a drobné občerstvení.  

Pohřební oběd, raut – Tuto variantu volí nejvíce lidí. Schází se vybraný okruh lidí, většinou je to ta nejbližší rodina a přátelé. Společný oběd je dobré zahájit krátkým přípitkem, po kterém následuje chvíle vzpomínání a oběd dle Vašeho výběru. Oběd může být servírovaný nebo v podobě rautu.

Zaujala Vás naše nabídka?

Monika Falcová

+420 608 220 333‬
monika.falcova@sportladvi.cz

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.