Nejbližší tréninky

Všechny tréninky jsou vypsané níže.

Jaký trénink si vybrat?

Začátečníci

Každý jednou začínal tak proč byste si to nezkusili i Vy? Tréninky jsou vedeny především zábavnou formou. Cílem těchto tréninků je naučit základy plážového volejbalu. Největší důraz je kladený na odbití obouruč spodem, zvaného jako bagr. V průběhu těchto tréninků se také setkáte s odbitím obouruč vrchem (prsty), servisem, lobem a dalšími technikami odbíjení.

Mírně pokročilí

Tyto tréninky již předpokládají určitou znalost beachvolejbalových úderů. Jsou zaměřeny hlavně na zlepšování techniky všech úderů, nácvik herních situací a taktiky hry.

Pokročilí

Zde už je hlavní náplní samotná hra. Předpokladem je zvládnutí většiny beachvolejbalových způsobů odbití. Trénink je pak zaměřen především na taktiku hry, s drobnou úpravou techniky úderů.

Tento typ „tréninku“ je určen pro všechy, kteří si chtějí beachvolejbal zahrát, nejen trénovat. Hraje se vždy na jeden hraný set do 21 bodů. Je to tedy takový „turnaj“, kde se nehledí na výsledek. Po celou dobu je k dipozici trenér, který vždy rád pomůže a poradí. Pokud se přihlásíte jako jednotlivec, tak máte možnost si s trenérem i zahrát.

Dopolední tréninky nejen pro maminky

Tento trénink je zaměřen hlavně na základy beachvolejbalu. Tréninky jsou v dopoledních hodinách a jsou určené zejména pro maminky na mateřské dovolené. Pokud ale pracujete na home office a máte dopoledne volno, nebo jste tatínek na mateřské, tak jste vítáni! Z celkového 2 hodinového tréninku je samotný trénink 1,5 hodiny. Zbývající půlhodina je určena pro volnou hru. Trénink probíhá s podporou hlavního města Prahy.

Rezervace tréninků

Kliknutím vyberte kategorii tréninku, která Vás zajímá:

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.