Možnosti platby lekcí

Zvýhodněné permanentky 10 + 1

Po přihlášení do Vašeho účtu klikněte na Vaše jméno a vyberte možnost kredit

Zvolte možnost koupit permanentku

Vyberte o jakou permanentku máte zájem

U vytváření rezervace následně zvolíte možnost zaplatit permanentkou a vybere příslušnou permanentku.

Nabitým kreditem

Kredit si můžete nabít buď na recepci (v hotovosti nebo kartou) nebo pomocí online platby přes platební bránu pomocí tlačítka dobít kredit. Platba pomocí kreditu je rychlejší (není třeba pokaždé zadávat číslo karty), ale oproti permanentkám není nijak zvýhodněn. U rezervace lekce pak klikáte na možnost zaplatit z kreditu (pokud není kredit nabitý, tato možnost není nabízena).

Multisport kartou

Rezervaci si vytvoříte přes rezervační systém zde . Dáte jen možnost uložit a NIC NEPLAŤTE. Po příchodu na recepci předložíte multisport kartu spolu s dokladem totožnosti a rezervace bude uhrazena.

Online platební kartou

Rezervaci si vytvoříte přes rezervační systém zde . Dáte možnost uložit a zaplatit online. Následně se Vám otevře zabezpečená platební brána, kde jen vyplníte číslo karty, platnost, CVV kód a vyčkáte za procesování online platby jako u ostatních eshopů.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.