Nový sál na jógu, pilates a kruhové tréninky na Praze 8

Rozvrh lekcí

Každý den si můžete vybrat z dynamických lekcí zaměřených na posilování středu těla, protahování i odpočinkových lekcí zaměřených na dýchání a relaxaci. Cvičit můžete ráno, poledne i večer. 

Kruhové tréninky v Beachklubu Ládví

Otevíráme nové lekce kruhového tréninku Kruhový trénink je určen pro zlepšení fyzické kondice, posíleníkardiovaskulárního systému, posílení středu těla i ostatníchsvalových skupin. Jedná se o sestavu několika cviků, prováděných s vlastní vahou nebo pomocí různých cvičebníchpomůcek. Cviky se provádějí v určených časových intervalech s krátkou přestávkou pro přesun na další stanoviště a delší pauzoumezi jednotlivými koly. Při těchto trénincích dochází k vyššímuvýdeji energie a zvýšený energetický výdej přetrvává i po ní.Součástí lekce je také zahřátí a nezbytné protažení na konci. Lekce povede akreditovaný Instruktorkafitness –trenérka a poradce pro výživu Natália Sládečková.  “ Vedu individuální osobní tréninky i sálové

Číst více >>

Příměstský kemp Benjamínků

Příměstský kemp Benjamínků Ve dnech 19. a 20. prosince 2022 proběhl ve Sportovní hale Lužiny příměstský kemp Benjamínků pořádaný Pražským volejbalovým svazem ve spolupráci s ČVS,

Číst více >>

Zdravé tělo a spokojená mysl

Přijďte si zacvičit jógu a pilates nebo vyzkoušet kruhové tréninky do naší nové tělocvičny v Beachklub Ládví na Praze 8 v Kobylisích. Užijte si cvičení v novém proskleném sále s měkčenou podlahou, přiznanými stropními trámy a výborným ozvučením od Sonosu.

Bolesti zad trápí většinu z nás. Občas pochybujeme o svém vlastním těle. A minimálně jednou do roka si dáme předsevzetí, že začneme pravidelně cvičit. Pojďte do toho s námi. Zkusme spolu začít cvičit zdravě a být spokojeni sami se sebou. Cvičících metod je spousta a každý si musí přijít na tu, která mu nejvíce vyhovuje. Důležitá je pravidelnost. 

Víkendové workshopy

Víkendy bývají často jedinou možností útěku a chvilkovou oázou klidu. Nechte děti na starosti manželovi, zapomeňte na problémy v práci a vaření nedělního obědu. Buďte alespoň o víkendu sama sebou, udělejte si čas sama pro sebe a odpočiňte si. Vyplatí se to. Manžel se na vás bude těšit, děti se třeba odnaučí říkat “Mamiii” a vy budete spokojená sama se sebou.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.