Firemní akce v Praze v Beachklubu Ládví

Areál Beachklubu Ládví je ideální místo pro firemní akce , teambuilding, vánoční večírky, ale i odborné prezentace a semináře. Zajistíme pro vás ozvučení, prezentační techniku, moderátora nebo DJ. Rádi pro vás zorganizujeme sportovní den, firemní teambuilding nebo vánoční večírek s kulturním programem. O vše se postaráme, vy se budete bavit a věnovat svému obchodu, kolegům nebo zákazníkům.

V létě dokážeme zorganizovat akci až pro 500 osob. V zimě bychom doporučili akce pro maximálně 150 osob.

Naše nabídka

Nabídka rautů:

V přiložených nabídkách se jedná pouze o inspiraci. V případě zájmu je možné cokoliv upravit dle Vašich požadavků.

Jaké akce u nás proběhly?

Aleš Nekvapil
Adexpres.com
Read More
Firemní akci pro Adexpres.com. na Beachclub Ládví, jsme detailně domlouvali a dolaďovali předem. V domluvené datum bylo pro nás nachystané venkovní stylové sezení a stoly z palet, které jsme měli možnost vyzkoušet jako první 🙂 a také projektor a plátno připevněné na velké postranní zdi budovy. Pro hladové krky nám poté bylo průběžně připravováno mnoho vynikajících pokrmů jako variace miniřízečků, salátů, pomazánek, obložených míst nebo grilovaných hermelínů. Pomalu jsme ani nestíhali ujídat. 🙂 K dispozici jsme měli večer tři osvětlené beach kurty. Někteří dávali přednost turnajům v ping-pongu :)) Navíc vyšlo krásné počasí. :)) Děkujeme za organizaci, starostivost, přístup, vynikající dobroty a objednané počasí. ;)) Rozhodně doporučujeme všem! :))

Teambuilding v Praze

Nezapomenutelný teambuilding lze zorganizovat i v Praze. Záleží, jaké teambuildingové aktivity vás baví. Teambuilding můžete pojmout jako olympijské hry a využít sportovní nabídky Beachklubu Ládví. K dispozici máme 18 kurtů na plážový volejbal, 8 kurtů na tenis, boxerský ring, nádherný sál a venkovní terasu na jógu, parkourové hřiště, ale i venkovní pingpong, lukostřelbu nebo laser games. V blízkém okolí máme Ďáblický les, takže můžeme uspořádat noční orientační běh dvojic a v zimě, když nasněží, dokonce závody na běžkách nebo sáňkování.

Teambuilding ale nemusí být pouze o sportu a soutěžení. Ve spolupráci s agenturou Česká cesta rádi připravíme kreativní teambuilding s cílem zlepšit spolupráci v týmu nebo zmapování potenciálu osobního rozvoje.

Prostory pro party a firemní večírek v Praze

Plánujete firemní večírek v Praze a nevíte si rady kde ho uspořádat? Záleží jak chcete váš večírek, nebo party pojmout. V Beachklubu Ládví umíme uspořádat komorní vánoční večírek pro 30 osob i velkou párty s odpoledním koncertem Marka Ztraceného pro 350 klientů.

Beachklub Ládví jako ideální místo pro vánoční večírek v Praze

Pro některé firmy, jejich zaměstnance, obchodní partnery a klienty patří vánoční párty ke klíčovým událostem v roce. Vánoční večírek je ideální příležitost odměnit nejúspěšnější kolegy, vyhlásit nejlepší prodejce a hlavně na chvilku vypnout a oslavit konec roku. Výběr prostoru pro vánoční večírek je proto klíčový. Rádi vám zarezervujeme prostory v Beachklubu Ládví, doporučíme catering nebo třeba zamluvíme DJ. Záleží na vás, jak vánoční večírek pojmete.

Akce na klíč

Nevíte si rady s organizací Vaší akce? Rádi Vám pomůžeme navrhnout program a rozpočet, ale třeba i stanovit cíle a hlavně celou akci uspořádat. Firemní akce a sportovní turnaje připravujeme už přes 20 letVaši akci připravíme od A až do Z. Navrhneme kreativní koncept, zajistíme výborný a přitom zdravý catering, domluvíme cool doprovodný program, který bude vaše kolegy a zákazníky bavit

Jaký rozpočet si máte připravit? 

V případě menších akcí, kdy nebudete chtít Beachklub Ládví exkluzivně uzavřít pro sebe, budete platit pouze za catering a domluvený doprovodný program. U velkých akcí se vždycky domluvíme individuálně. Neváhejte a napište nám jakou akci chystáte. Rádi vám připravíme rozpočet.

Coworking na pláži v Beachklubu Ládví

Nechce se vám stát v zácpě při cestě do města, chcete ušetřit za drahé parkování v centru, rádi byste spojili obchodní schůzku s pracovním obědem nebo snídání? Proměňte Beachklub Ládví ve svou kancelář na pláži. Beachklub Ládví je ideálním coworking prostorem pro podnikatele, freeleancery, ale i studenty, kteří nemají doma dostatek prostoru a klidu pro práci. Coworking v Beachklubu Ládví můžete využít jak pro svoji běžnou práci, tak pro pracovní schůzky, setkání nebo meetingy

Zaujala Vás naše nabídka?

Monika Falcová

Monika Falcová

Email: monika.falcova@sportladvi.cz
Telefon: + 420 608 220 333

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.