Děti a mládež

Děti jsou rozdělené dle věku do několika věkových kategoriích. Beachvolejbalová přípravka (Ládvík) je určena pro děti od 3 do 6 let. 

Na přípravku navazuje sportovní oddíl pro děti od 7 do 9 let. Tato kategorie je zaměřena především na všeobecný pohybový rozvoj (chytání a házení míče) a nechybí ani úplné základy beachvolejbalu. Na tuto kategorii navazují kategorie od 10 do 13, od 14 do 16 let a od 16 do 18 let. V těchto kategoriích se trénují především základní herní činnosti jednotlivce (prsty, bagr, podání), hra a kondice pro správný vývoj dítěte. Všechny kategorie jsou smíšené.

Pro děti sportovního oddílu dále připravujeme jednodenní víkendové soustředění v Beachklubu Ládví a každý měsíc také turnaj Ládvík Cup.

Dětské turnaje

Informace pro rodiče

Beachklub Ládví

Výběrové kempy mládeže

Startují výběrové kempy mládeže Již tento pátek se roztáčí kolotoč beachvolejbalových VÝBĚROVÝCH KEMPŮ MLÁDEŽE. Děti v daných věkových kategoriích můžete registrovat  přes e-mail šéftrenéra Beachklubu Ládví

Více informací >>>
Beachklub Ládví

Tréninky v době Velikonoc

Tréninky mládeže v době Velikonoc se nekonají Vzhledem prodlouženému víkendu a nadcházejícím Velikonočním svátkům upozorňujeme na to, že tréninky mládeže a kroužek pro nejmenší děti

Více informací >>>

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.