Vážení rodiče,

zápis do kroužků sportovního oddílu pro školní rok 2022/2023 probíhá online na této adrese: https://beachklubladvi.webooker.eu . Zde je také k nalezení rozvrh hodin.

Bohužel oproti minulému roku musíme zdražit z důvodu vysokého nárůstu energií – elektřiny a plynu, které tvoří velkou část nákladu na provoz nafukovacích hal. Jsme ale rádi, že se nám podaří postavit obě haly a že Vám tak můžeme nabídnout to, na co jste byli doposud zvyklí:

  • Kroužky pro děti každý den na 9 krytých kurtech od 15 do 18 hod ve všech kategoriích a všech úrovních
  • Pravidelný dětský turnaj Ládvík cup
  • Jednodenní soustředění pro děti
  • Reprezentování nominovaných dětí pražské Juniorlize

 

Cena kroužků pro děti byla stanovena na 2 150 Kč za jeden 6Ominutový trénink týdně na pololetí.

Pokud se potřebujete na něco zeptat, nebo poradit, zavolejte nám prosím, rádi Vám poradíme. Volejte prosím v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin, na telefon 725 455 047 nebo pište na email lucie.duskova@sportladvi.cz

Harmonogram zápisů

Jako každý rok i letos rozdělujeme zápisy podle toho, zda k nám už vaše děti chodí, nebo zda se hlásí nově. Harmonogram zápisů i zkušebních tréninků najdete zde. 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.