Vážení rodiče,

zápis do kroužků sportovního oddílu pro školní rok 2022/2023 probíhá online na této adrese: https://beachklubladvi.webooker.eu . Zde je také k nalezení rozvrh hodin.

Bohužel oproti minulému roku musíme zdražit z důvodu vysokého nárůstu energií – elektřiny a plynu, které tvoří velkou část nákladu na provoz nafukovacích hal. Jsme ale rádi, že se nám podaří postavit obě haly a že Vám tak můžeme nabídnout to, na co jste byli doposud zvyklí:

  • Kroužky pro děti každý den na 9 krytých kurtech od 15 do 18 hod ve všech kategoriích a všech úrovních
  • Pravidelný dětský turnaj Ládvík cup
  • Jednodenní soustředění pro děti
  • Reprezentování nominovaných dětí pražské juniorlize

Cena kroužků pro děti byla stanovena na 2.150 Kč za jeden 60min trénink týdně na pololetí.

Pokud se potřebujete na něco zeptat nebo poradit, zavolejte nám prosím, rádi Vám poradíme. Volejte prosím v pracovní dny od 8 do 5 hodin, na telefon 725 455 047 nebo pište na email lucie.duskova@sportladvi.cz

Harmonogram zápisů

Jako každý rok i letos rozdělujeme zápisy podle toho, zda k nám už vaše děti chodí nebo zda se hlásí nově. Harmonogram zápisů i zkušebních tréninků najdete zde. 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.