Ubytování v Beachklubu Ládví v Praze

Ubytování v Beachklubu Ládví má výhodnou polohu několik minut od stanice metra Ládví a konečné tramvaje číslo 10. Můžete si tak užít sportovní víkend nebo naopak užít historické centrum Prahy.

Tetris domky na pláži

Beachklub Ládví nabízí ubytování ve dvou nově zrekonstruovaných malých domcích kousek od beachvolejbalových kurtů. Domky jsme přivezli od Lago di Garda a dali je pořádně do pucu. Zateplili jsme stěny i podlahu, vyměnili okna a obložili krásným modřínovým dřevem. Čtyři domky jsou s terasou a výhledem na beachvolejbalové kurty.

Kde budete spát?

Jednoduché ubytování v tiny domku o velikosti 12 m2. V domku je manželská postel, skříňka, stůl a lavice. Ideální místo sportovní dovolenou v Praze. Pokud budete s 2 dětmi a máte rádi skládačky, vejdete se domku také. Ostatně proto naše domky nazýváme tetris domky. Před spaním ale musíte složit stůl a rozložit postele pro děti. Záchody, sprchy a restaurace je v 50 metrů vzdáleném zázemí Beachklubu Ládví.

Snídaně šampiónů

Ráno po probuzení vám připravíme výbornou a výživnou snídani. Těšit se můžete na vajíčka, jogurt s muesli, ovoce. Prostě snídaně šampionů. Na oběd, svačinu i večeři si pak můžete zajít do naší restaurace v Beachklubu Ládví.

Co u nás můžete dělat

V Beachklubu Ládví si užijete aktivní víkend, který můžete nakombinovat s romantickou procházkou Prahy. Přímo v Beachlubu si zahrajete beachvolejbal, zacvičíte jógu a pilates nebo odpočiňte v sauně. Pokud dorazíte s dětmi můžete vyzkoušet laser games nebo je nechat vyřádit na dětském hřišti nebo obří trampolíně. Kousek od Beachklubu leží Ďáblický háj, koupaliště Ládví a pokud máte rádi historii 2. světové války tak i pietní místo Kobyliská střelnice, kde nacisté popravili 540 osob po atentátu na Heydricha.

Půjčení kola nebo auta

Pokud nechcete jezdit po Praze taxíkem ani MHD, můžete si vypůjčit kolo od Rekoly. Pohodlně můžete sjet z kopce k Vltavě a pak na cyklostezce podél Vltavy objevovat historické centrum Prahy. V okolí areálu Beachklubu Ládví také najdete k půjčení auta od různých carsharingových společností.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.