Borkyně a vítězství v kategorii U16Ž putuje do Beachklubu Ládví

Včera se v Kayak Beach Baru uskutečnilo slavnostní zakončení Pražské Beachligy 2023/24.  Vyhlášeni a oceněni byli nejlepší tři hráči/hráčky, „Borec kategorie“ a také nejúspěšnější klub Beachligy 2023/24.

Beachklub Ládví měl na akci zastoupení celkem sedmnácti mladých nadějných hráčů a hráček, kteří skončili ve svých kategoriích do 10.místa. Většina z nich dokonce na medailových příčkách včetně jednoho borce, konkrétně borkyně kategorie v kategorii U16Ž.🥳

Tato ocenění nejsou jen vizitkou samotných hráčů, ale také jejich trenérů! Všem níže jmenovaným včetně jejich trenérů děkujeme za skvělou práci při reprezentaci našeho klubu a gratulujeme ke skvělému umístění!

  • Kategorie U10

3.místo: Šimon Indra

4.místo: Amálie Krausová

8.místo: Žofie Brožová

10.místo: Julie Faberová

  • Kategorie U12

6.místo: Antonín Rambousek

7.místo: Robin Činčera

8.místo: Jason Alexandrides

  • Kategorie U14M

5.místo: Lukáš Herget

6.místo: Jakub Herget

7.místo: Martin Mastroianni

  • Kategorie U16Ž

1.místo a borkyně kategorie Monika Entlicherová

2.místo: Kateřina Staňková

4.místo: Denisa Dufková

  • Kategorie U18Ž

2.místo: Nikola Kmochová, Aneta Voborníková 

3.místo: Markéta Hořovská, Eliška Čítková

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.