Beachvolejbalová ČEZ národní tour

Pořádná porce turnajů proběhla o víkend také v beachvolejbalové ČEZ národní tour. Beachklub Ládví se do turnajů Českého poháru zapojil v Kutné Hoře, Chodově u Karlových Varů, pražském Braníku a v Pelhřimově. Zlaté medaile přivezly v kategorii U16Ž Daniela Smutná s Kristýnou Uhrovou a Monika Entlicherová s Kateřinou Staňkovou. V kategorii chlapců do 16 let pod trenérským vedením Anny Křížové bronzově zabodovali Tomáš Polák s Markem Bednářem. Gratulaci za bramborovou medaili zaslouží i Denisa Dufková s Nikolou Naskosovou. Skvělé výkony podali také pátí Richard Tomšů s Lukášem Hergetem a třinácté Markéta Hořovská s Eliškou Čítkovou. Všem zástupcům, kteří se do bojů v ČEZ národní tour zapojili děkujeme za parádní reprezentaci našeho klubu!

 

Český pohár U16M – Kutná Hora

3.místo: Tobiáš Polák, Marek Bednář

5.místo: Richard Tomšů, Jan Lukáš Herget  

 

Česky pohár U16Ž – Chodov u Karlových Varů

1.místo: Daniela Smutná,Kristýna Uhrová

Barbora Hořovská a Lea Klimentová bohužel neprošly kvalifikací

 

Český pohár U16Ž – Praha Braník

1.místo: Monika Entlicherová, Kateřina Staňková

4.místo: Denisa Dufková,Nikola Naskosová

 

Český pohár U20Ž –  Pelhřimov

13.místo: Markéta Hořovská, Eliška Čítková

Rozálie Šindelářová a Valerie Dvořáková bohužel neprošly kvalifikací

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.