Beachklub Ládví

Český pohár do 16 let přál domácím týmům. V kategorii dívek si stříbro odnesla Monika Entlicherová s Kačkou Staňkovou, bronzové medaile po zásluze patří Denise Dufkové a Nikole Naskosové. Pomyslnou bramborovou medaili získaly Kristýna Uhrová s Danisou Smutnou. Do TOP 10 se zapsaly i deváté Kája Dvořáková s Barčou Hořovskou. V chlapecké kategorii se z pátého místa radoval Tobiáš Polák s Markem Bednářem a do TOP 10 se zapsali i Lukáš Herget s Richardem Tomšů. Všem gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci našeho klubu.

Dívky:

2.místo: Monika Entlicherová a Kačka Staňková

3.místo: Denisa Dufková a Nikola Naskosová

4.místo: Kristýna Uhrová a Danča Smutná

9.místo: Kája Dvořáková a Barča Hořovská

Chlapci:

5.místo: Tobiáš Pavel Polák a Marek Bednář

9.místo: Lukáš Herget a Richard Tomšů

 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.