Vánoční dárky z Beachklubu Ládví

Svátky klidu, lásky a míru, ale i hojnosti. Blíží se Vánoce a s nimi spojená radost z rozdávání dárků našim nejbližším. Většině z nás se Vánoce pojí se spoustou jídla, cukroví a dárků. Hlavně pro děti jsou Vánoce časem plnění tajných přání. Připravili jsme pro vás pár tipů na dárky z Beachklubu Ládví.

Dárkové vouchery

Chodí k nám vaši blízcí na beachvolejbal, do sauny, do cvičení nebo do restaurace? 

Nechcete se při výběru vánočních dárků spálit? 

Pak pořiďte pod stromeček naše dárkové vouchery. Na recepci Beachklubu Ládví můžete zakoupit dárkové poukazy na všechny naše služby – beachvolejbal, cvičební lekce, saunu i do restaurace. 

Poukaz Vám rádi připravíme v libovolné hodnotě.

dárkové vouchery beachvolejbal praha

Zápasové dresy Beachklubu Ládví

Další variantou jsou naše zápasové dresy. Originální design přímo na míru Beachklubu Ládví, kvalitní střih a materiály od českého výrobce sportovního oblečení Atex. V dresech Atex hraje například nejlepší česká dvojice Perušič, Schweiner, ale i Martina Sáblíková nebo česká biatlonová reprezentace. 

Vybrat si můžete z různých velikostí triček, tílek, kraťasů, ale i teplákových souprav. 

Oblečení si můžete prohlédnout zde nebo na recepci Beachklubu Ládví.

sportovní dresy na plážový volejbal Beachklub Ládví

Gastronomické delikatesy

Dáváte přednost dobrotám a laskominám? V Beachklubu Ládví si vyberete. Letos budeme mít opět domácí vaječný koňak, nakládaný hermelín a další dobroty.

domaci vaječný konak Beachklub Ladvi

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.