Vánoční dárky z Beachklubu Ládví

Svátky klidu, lásky a míru, ale i hojnosti. Blíží se Vánoce a s nimi spojená radost z rozdávání dárků našim nejbližším. Většině z nás se Vánoce pojí se spoustou jídla, cukroví a dárků. Hlavně pro děti jsou Vánoce časem plnění tajných přání. Připravili jsme pro vás pár tipů na dárky z Beachklubu Ládví.

Vouchery na beachkempy a kurty

Chodí k nám vaši blízcí na beachvolejbal, do sauny, do cvičení nebo do restaurace? 

Nechcete už dávat žádné materiální dárky a přemýšlíte o tom, že darujete zážitek? Pak tu pro vás mám elegantní řešení. Darujte vašim milovníkům a milovnicím plážového volejbalu voucher na kurty,  hodiny s trenérem nebo mu / jí přispějte na beachkemp v Itálii. Dárkové vouchery v libovolné hodnotě si můžete objednat na emailu monika.falcova@sportladvi.cz.

Nové beachklubácké dresy pod stromeček

 

Rostou vaše děti jako z vody a už jsou jim dresy malé? Máte doma beachvolejbalového nadšence? Tak to pro vás máme tip na cool vánoční dárek, který bude slušet, udělá radost a navíc je praktický. Užijte si nový originální design přímo na míru Beachklubu Ládví a hlavně vítězství v nových dresech z kvalitního materiálu od českého výrobce.

Dresy budeme mít během chvilky na recepci na vyzkoušení a objednání.

Wellness pod stromeček

Aspoň o vánocích si chcete odpočinout a přestat se honit po písku? Umíme i vouchery do našeho wellness. Pořiďte rozmazlovací voucher na masáž nebo do sauny. A mimochodem na saunové vouchery vám může přispět i vaše zdravotní pojištovna. Dárkové vouchery v libovolné hodnotě si můžete objednat na emailu monika.falcova@sportladvi.cz.

Lyžování v Alpách - Hotel Stubnerhof 

Beachklub má  nového partnera – hotel Stubnerhof v rakouském lyžařském středisku Bad Gastein. Díky partnerství mají všichni klienti Beachklubu Ladví možnost čerpat 10% slevu. Stačí při přímé objednávce uvést heslo BKL2023. Vice informaci na www.stubnerhof.at

Tradiční vánoční delikatesy

 

Dokážete si představit Vánoce bez vaječného koňaku? My také ne, a právě proto pro Vás opět chystáme tradiční vánoční pochoutku dle receptury našich babiček. 


Vaječný koňak bude k dostání v naší restauraci v 1/2litrových lahvích za cenu 229 Kč.

Nízké ceny energií od Pražské plynárenské

Nakupte levnou energii a uspořte na vaše koníčky nebo na dárky pod stromeček. Nový partner Beachklubu Ládví nabízí plyn o 44% a elektřinu o 24% levněji, než je vládní strop. Získejte jistotu nízké ceny na celý rok. Více informací najdete na www.ppas.cz/chci-jistotu

Kreslená knížka o volejbalu

Ilustrovaný volejbalový průvodce od Alberta Bertolazziho představuje dětem hravou formou volejbal, beachvolejbal i novinku vodní volejbal. Začíná historií našeho sportu, jejím vývojem a představuje hlavní pravidla, techniky i taktiku. Knihu můžete v tištěné podobě zakoupit na www.grada.cz

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.