Oslavy narozenin trošku jinak

Každý z nás chce pro své děti do nejlepší. A to platí i pro dětskou oslavu narozenin. Oslava by děti měla bavit, ale musí být bezpečná, jídlo by mělo všem chutnat a přitom by mělo být zdravé a za rozumnou cenu byste měli dostat odpovídající kvalitu.

Naším cílem je, aby se děti bavily a přitom jsme se dokázali držet našich 3 zásad: zdravý pohyb, zdravé jídlo a zdravá mysl.

Dětské oslavy

Plánujete dětskou párty, narozeninovou oslavu, setkání třídy na konci roku nebo třeba zakončení sezóny sportovního klubu? Uspořádejte pro ně oslavu, na kterou budou všichni kamarádi dlouho nadšeně vzpomínat. 

Oslava narozenin pro děti – to je velký den, se kterým Vám rádi pomůžeme. Zajistíme výborné a přitom zdravé jídlo, sportovní nebo zábavný program pro menší i větší děti. Třídní párty a dětské oslavy narozenin jsou totiž naše specialita. Narozeninovým oslavám se věnujeme od našeho založení v roce 2008, sami máme malé děti a s pořádáním párty pro děti tak máme bohaté zkušenosti. Mnoho našich spokojených klientů nás oslovuje každoročně a i díky tomu se stal Beachklub Ládví dějištěm již desítek a možná i stovek dětských oslav a školních párty všeho druhu.

Napište nám, rádi Vám připravíme oslavu narozenin na míru. Nejžádanější na dětskou oslavu jsou  beachvolejbalový nebo parkourový trénink.  Náš program na dětskou párty je ideální pro děti ve věku od 5 do 15 let. Při slunečném počasí venku na zahradě, v případě horšího počasí v restauraci nebo tělocvičně. Laser games umíme zařídit i v nedalekém Ďáblickém háji.  Zkrátka dokážeme naplnit všechna vaše přání a požadavky, i ta nevyřčená :). 

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám na monika.falcova@sportladvi.cz nebo využijte poptávkový formulář níže.

Poptávkový formulář

Co o našich oslavách narozenin řekli naši klienti

Barbora Sykorovska Podzimkova
Read More
Jsem velmi ráda, že jsme si zvolili k pořádání narozeninové oslavy právě Beachklub Ládví. Zajištění rezervace bylo jednoduché a cena za občerstvení přiměřená. K tomu ovocné i zeleninové mísy vypadaly opravdu lákavě a děti je hned snědly! Nebyl problém si přinést vlastní domácí dort, který byl schován do mrazícího boxu, a bez poplatku mít k dispozici tácky a lžičky. Po celou dobu mohli všichni oslavenci používat velkou trampolínu. Děkuji a vřele doporučuji!
Aleš Průša
Read More
Naprostá spokojenost a to jak s kurty (a to i v zimě v hale, kde bez problémů hrajeme v triku a šortkách), tak s přístupem personálu. Ve stejný víkend, kdy byl v BC Ládví Super Cup, což je poměrně dost velká akce, tak pro nás uspořádali oslavu pro cca 30 lidí (je tam velmi dobré vyžití i pro děti, které byly nadšené) a zvládli to na jedničku a to se vším všudy. Navíc nám vyšli vstříc prakticky ve všem, co jsme požadovali, takže mohu jednoznačně jen doporučit!
Previous
Next

Nejoblíbenější program na dětskou párty

Beachvolejbalový trénink

Parkourový trénink

Nejoblíbenější program na party pro dospělé

Soukromý turnaj v beachvolejbalu

Barmanská show

Privátní wellness

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.