Dětská restaurace v Beachklubu Ládví v Praze

V Beachklubu Ládví máme celkem 100 míst ve dvou restauracích, proto jsme jednu restauraci vyčlenili jenom pro rodiny s dětmi. K dispozici máte 30 míst k sezení, krásný dětský koutek s ručně šitou dekorací, ale hlavně výborné jídlo od šéfkuchaře Vítka Alta. Aktuální menu si můžete prohlédnout zde.

V létě můžete děti nechat hrát na dětském hřišti s prolézačkami a obří trampolínou. V případě vašeho zájmu umíme zařídit hlídání dětí, zábavný trénink beachvolejbalu nebo parkouru nebo venkovní laser games. V zimě pak máme v úterý a čtvrtek dopoledne vyhrazený jeden beachvolejbalový kurt pro děti, kde si můžete užít největší kryté pískoviště v Praze.

Užijte si sobotní snídani, výbornou kávu s kamarádkami, rodinnou večeři nebo dětskou oslavu u nás v Beachklubu Ládví.

Dětská restaurace v Beachklubu Ládví je kousek od konečné zastávky tramvaje č. 10 a osm minut pěšky od stanice metra Ládví. Nebo u nás můžete zdarma zaparkovat vaše auto.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.