Český pohár

Po roční pauze se do Beachklubu Ládví vrací vrcholový beachvolejbal! V termínu 10. a 12. května 2024 bude největší beachový areál České republiky hostit 1* turnaj Českého poháru mužů a žen.

Beachklub Ládví, který má za sebou více než patnáct let zkušeností s pořádáním špičkových českých i mezinárodních turnajů, se po roce opět ujal organizace Českého poháru mužů a žen. Turnaj přivítá 32 párových týmů v každé kategorii. V pátek nás čekají zápasy kvalifikace, v sobotu se naplno rozjede hlavní fáze 1* turnaje. V neděli po obědě se rozjedou finálové souboje o medaile. Vítězné dvojice v obou kategoriích se mohou těšit také na dárek od našeho partnera společnosti AutoBond Group, která odmění vítězné dvojice víkendovým zapůjčením vozů s plnou nádrží.

Celá událost se bude konat s podporou Hlavního města Prahy a Městské části Praha 8. Všechny fanoušky kvalitního beachvolejbalu srdečně zveme a věříme, že společně s hráči a hráčkami vytvoříme nezapomenutelnou atmosféru.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.