5 důvodů pro ranní tréninky beachvolejbalu

Rozhodli jsme se rozšířit nabídku ranních tréninků plážového volejbalu v Beachklubu Ládví.

K tradičním tréninkům nejen pro maminky přidáváme i ranní tréninky od 7.30 pro mírně pokročilé.

1. Energie na celý den

Bylo zjištěno, že ranní cvičení dodá takovou dávku energie, že se vám rozjasní celý den. Ranní dávka endorfinů vám zlepší náladu a vydrží až do večera

2. Kvalitní spánek

Ranní cvičení venku vám pomůže sladit vaše přírodní biorytmy. Každý z nás máme uvnitř přírodní hodiny, které jsou od pradávna nastavené na ranní stávání s východem slunce. Pokud jste vystavení od rána slunečnímu záření, udržuje vás to přes den vzhůru, a naopak povzbuzuje únavu v noci. To zlepšuje kvalitu vašeho spánku

3. Pravidelnost

Pravděpodobnost, že budete vyrušeni od ranního tréninku je výrazně nižší než odpoledne. Ráno vám nehrozí protažení pracovní schůzky nebo řešení neodkladného problému, to pomáhá k nastavení pravidelnosti.

4. Výborný trenér Davide Pellegrino

Ranní tréninky má na starosti Davide Pellegrino. Davide hrál nejvyšší italskou soutěž a reprezentoval Itálii v šestkovém volejbale i v beachvolejbale. A navíc se při hře naučíte pár slovíček anglicky nebo italsky. Pokud neumíte anglicky, nemusíte mít strach. Davide samozřejmě zvládá pokyny i v češtině.

5. Volná kapacita

Zatímco odpolední tréninky jsou beznadějně plné ranní tréninky mají volnou kapacitu. Může se vám tak snadno stát, že za cenu skupinového tréninku, dostanete individuální trénink pro 2 lidi.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.