Akrobatický workshop Losers Cirque v neděli 7.11.

Na neděli 7. listopadu jsme si připravili jeden velmi netradiční workshop. Pořádně se protáhnete s Martinou Illichovou, naučíte se stojky s Kristýnou Stránkou a spoustu legrace si užijete při párové akrobacii a párovém posilování s Víťou a Marťou. Užijte si spolu s námi celý den s Lůzrama.

Program workshopu s Losers Cirque - neděle 7. listopadu 2021

9:00–10:00 Flexibilita (300,-)
 
Na začátek si užijete flexibilitu v podání Martiny Illichové, která se věnovala závodně moderní gymnastice. Takže se určitě můžete těšit na nohy za hlavou a na různých místech, kde si to ani nedokážete představit.
 
10:30–12:00 Stojky (350,-)
 
Druhý workshop si užijete s Kristýnou Stránskou, která se svýma dlouhýma nohama vysvětlí a ukáže, jak se správně učí handstand. Takže se připravte, že budete mít svět vzhůru nohama, a to hodinu a půl.
 
13:00–14:30 Párová akrobacie (350,-)
 
Třetí workshop už bude pohoda, protože jste rozehřátí a připravení na to se v páru vyhazovat až do nebe. Doufáme, že máme dostatečně vysoký strop, protože přijde párová akrobacie v podání Vítězslava Ramby a Martiny Illichové. Takže létání vzduchem a házení své drahé polovičky nebo kamarádky Vás naučí Víťa a Marťa.
 
15:00–16:00 Párové posilování (300,-)
 
Už máte dost? My ne, takže si dáme supr čupr párové posilování, které můžete aplikovat i doma! Nebudete potřebovat činky, protože Vaše těla se stanou náčiním a budete se navzájem zvedat, vzpírat a držet tak, že budete prosit, abychom Vám dali činky místo vašeho partnera. 
 
Těší se na Vás Martina Illichová, Kristýna Stránská a Vítězslav Ramba.

Rezervujte se online zde:

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.