Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi. Ostatní hráči musí být mimo kurt s dostatečnými rozestupy. Při příchodu, odchodu a mimo kurt noste prosím ochranu dýchacích cest (respirátor). Šatny a sprchy zůstávají nadále uzavřeny.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členem:

Členství si vytvoříte online pomocí níže vypsané akce. Členství je nutné na všechny naše produkty: tréninky, turnaje a pronájmy kurtů.

Povinnost testování při návštěvě

Naši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní. Antigenní testování, které je hrazeno ze zdravotního pojištění, máme v areálu zajištěno externí firmou a je možné se na něj registrovat zde: https://bit.ly/3myrYCR (testovací místo Žernosecká).

Při návštěvě je nutné mít buď negativní výsledek testu nebo čestné prohlášení o negativním výsledku testu. Pokud máte negativní test ze zaměstnání, školy nebo provedený doma, stačí vyplnit čestné prohlášení.

Čestné prohlášení děti: https://bit.ly/3mzTpfO

Čestné prohlášení dospělí: https://bit.ly/32dwPjL

Otevření Beachklubu Ládví - dospělí

V tuto chvíli jsou vypsané tréninky pro dospělé. Dále je možné pronajmout si kurt a přijít si zahrát se svými spoluhráči. Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti.

Vzhledem k dobíhající zimní sezoně mají předplatitelé možnost pronajmout si kurt (prostřednictvím emailu na monika.falcova@sportladvi.cz) v libovolném čase a tato částka Vám bude odečtena od dlužných hodin.

Otevření Beachklubu Ládví - děti

Tréninky dětí budou od 12.4. spuštěny. Vzhledem také k předpovědi počasí na příští týden budou tréninky možná probíhat ještě na atletickém oválu nebo v lese (teplé oblečení!).Na trénink prosím přijďte v čase, na který jste zapsaní. Sraz bude v Beachklubu Ládví, kde si trenéři děti rozdělí podle věku a schopností.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.