Týden cvičení zdarma na Praze 8.

Den otevřených dveří ve cvičebním sále v Beachklubu Ládví proběhne v týdnu od 19. do 23. září. Cílem akce je propagace zdravého životního stylu, pravidelného pohybu a jeho pozitivního dopadu na naše duševní i fyzické zdraví. 

„Cílem #BEACTIVEDAY je motivovat veřejnost, aby začala v září zase cvičit, aby se lidé vrátili do normálních kolejí a aby – stejně jako nastavují kroužky svým dětem – nastavili i sobě pravidelné cvičení. Aby našli sport, který je bude dlouhodobě bavit. Fitness už totiž dávno není činka, je to především péče o vlastní zdraví a zábava,“ říká Jana Havrdová z České komory fitness, která akci zaštiťuje.

Podle Pepi Němcové, šéfky fitness v Beachklubu Ládví je načasování akce ideální, protože na podzim potřebujeme zvyšovat imunitu a nejlepším nástrojem pro ni je právě pravidelný pohyb.

V Beachklubu Ládví budou v týdnu od 19. do 23. září zcela zdarma skupinové lekce a na saunu bude platit akce 1+1 zdarma na panoramatickou saunu.

Podrobnosti již brzy na našich stránkách.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.