Mezinárodní turnaj Prague Open Beach Handball opět v Ládví

Beachklub Ládví opět ožije elitní plážovou házenou, do Ládví se sjede 43 týmů z 11 evropských zemí!
 
Třetí lednový víkend (12. – 14. 1. 2024) budou obě haly Beachklubu Ládví hostit již 7. ročník mezinárodního turnaje zařazeného do Evropské beachhandballové tour Prague Open Beach Handball, nad kterým převzala záštitu Radní pro kulturu, sport, mládež a volný čas paní Jana Solomonová.
 
V Beachklubu Ládví se tak opět setkáme s národními týmy České republiky, Slovenska, Maďarska, Ukrajiny a elitou klubových zástupců z Itálie, Portugalska, Chorvatska, Kypru, Velké Británie, Polska a Německa. 
 
„Když jsme přišli s nápadem na založení zimní varianty našeho turnaje bylBeachklub Ládví, jako nevětší beachový areál v ČR jasnou volbou. Stačila jedna návštěva areálu a domluva s vedením, které nám vyšlo ve všem vstříc,“ říká k historii spolupráce pořadatel turnaje a šéf rozhodčích a delegátů Evropské komise pro plážovou házenou Jiří Opava a dodává: „Turnaj v Ládví pořádáme již sedmou sezónu a je pro nás milým překvapením, že se těší čím dál větší popularitě, a to i díky modernímu areálu nabízejícímu nadstandardní služby, které si naši účastníci měli možnost vyzkoušet už i při dorosteneckém mistrovství Evropy a seniorské kvalifikaci o EURO, které se v Beachklub Ládví v roce 2022 pořádalo. Máme z takové spolupráce radost a věříme, že bude i nadále pokračovat.“
 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.