Slavíme 15 let od vzniku Beachklubu Ládví

 

Věděli jste, že Beachklub Ládví je tu s Vámi už neuvěřitelných 15 let? Jak jinak tuto skutečnost oslavit než právě sportem, jenž je i součástí názvu našeho klubu, a který tak milujeme. 

Oslavy začínáme TOP akcí. Již zítra v Beachklubu Ládví startuje 1* Český pohár mužů a žen, na kterém se sejde 64 týmů z široké české beachvolejbalové špičky, což avizuje velice kvalitní zápasy a pro diváky zajímavou sportovní podívanou. V sobotu 20. 5. bude krom hlavní fáze České poháru probíhat i Turnaj žen s Ladou Adou. V duchu oslav proběhne 26. 5. i Páteční hra pro mírně pokročilé s Martinem Václavíkem. Sportovní oslavy pak uzavře 28. 5. oblíbený tradiční turnaj pro mládež Ládvík Cup a Tarsio Open Mixy s Háňou. Do oslav se zapojil i náš partner společnost Tarsio_medical, který si krom tradičních cen pro vítěze našich turnajů připravil i milou pozornost pro předplatitele. 

Zapomenout ale nesmíme ani na naši skvělou restauraci plnou dobrot a venkovní zahrádkou s vyžitím pro malé i větší děti, na které čeká obří trampolína, pingpongový stůl, opičí lanová dráha, basketbalový koš a další možnosti her v oploceném areálu.

Zdá se vám tohle vše málo? Pak tedy přidáme i náš cvičební sál plný světla, ve kterém můžete využít širokého spektra cvičebních lekcí různých druhů jógy, posilování, kruhového tréninku či cvičení s dětmi.

Pořád ještě nestačí? 😊 Relaxační zónu, ale určitě neodmítnete. Finská sauna s panoramatickým oknem a odpočinkovou vnitřní i venkovní zónou. Venkovní vířivka a nově připravované masáže.

Prohlédněte si pozorně náš web, kde nabízíme online rezervaci všech námi nabízených produktů. www.beachklubladvi.cz

Pojďte slavit s námi! Těšíme se na Vás! 😊

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.