Beachvolejbalový kemp Benešov

Informace ke kempu:

Termíny: 26. – 28. 1. 2024

Cena: 4 290,- Kč

Cena obsahuje ubytování v hotelu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 hlavních jídel a jednotný malý zeleninový salát či domácí moučník dle preference), slevy na služby v hotelu, tréninky s trenérem a pronájmy kurtů v hale. 

Hotel dále nabízí: wellness (finská sauna, vířivka, pára),  sportoviště (stolní tenis, badminton, fotbal, volejbal/nohejbal. Řešeno individuálně na recepci hotelu.

Ubytování a sportoviště (včetně fotek): http://www.scentrum.eu

Trenéři: Martin Václavík

Co Vás čeká?
Dva tréninky 1,5 hodiny (dopoledne, odpoledne) – trénující budou rozděleni do skupin podle úrovně

Rezervace

Doplňující informace

Platba: platební bránou v rezervačním systému, nebo převodem se zaslanými platebními údaji nejpozději 60 dní před začátkem kempu.

Storno podmínky: 
Více než 30 dní – storno poplatek 50%
Méně než 30 dní – storno poplatek 100%
V případě že za sebe seženete náhradníka 0%.

Pořadatel si vyhrazuje právo kemp zrušit v případě nízkého počtu účastníků. Minimální počet účastníku je 12 trénujících.

Odhlášky:
Emailem na lucie.duskova@sportladvi.cz

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.