Novinka: červencový beachkemp v Itálii pro rodiny s dětmi

Na druhý červencový týden (9. – 16.7.2022) jsme pro vás připravili novinku – beachvolejbalový kemp v italském Bibione pro dospělé, ale i pro rodiny s dětmi. Ti, co nás znají déle dobře ví, že to není úplně nová novinka. Kempy v Itálii jsme dělali už před 8 lety a byly velmi populární. Letos jsme ale místo květnového termínu vybrali červenec, abyste nemuseli brát děti ze školy.

Jako první trenér pojede Martin Mach a při naplnění kapacity bude doplněn o našeho italského trenéra Gianlucu Pellegriny. Ti, co ho neznají nemusí mít obavy z jazykové bariéry. Gianluca kromě italštiny a angličtiny umí i perfektně česky.

Trénuje se klasicky 2 týdně ve skupinkách po 8 hráčích, čeká na vás volný den ideální pro výlet do Benátek a samozřejmě také závěrečná turnaj. 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.