Listopadové kolo juniorligy za námi!

Další měsíc a další turnaje beachligy. Opět jsme měli zastoupení ve všech kategoriích. Děkujeme našim reprezentantům za odvedené výkony a reprezentaci klubu. 👍🙂

Někdy chybělo k medaili jen kousek, ale každé zlepšení a dobrý výsledek se počítá. Medaile nám do klubu byly dovezeny.🥇🥈🥉
V kategorii U10 bronz mají Lucka a Majda. V kategorii U12 máme zlatou medaili od Kiki a Alči. V kategorii U14 to necinklo, ale bramborová medaili patří Elišce a Niki. 

V kategorii juniorek do 16 let to medailemi zacinkalo pořádně. V druhé lize byly zlaté Agatka a Adél. Bronzové Rozi a Eliška. Ve čtvrté lize si druhé místo vybojovala Lucka s Elou. V kategorii U20 bylo opět první místo v  Laura se spoluhráčkou, pak v druhé lize stříbro Nikča a Majda.
 
V ženách nám pak patřilo bramborové místo, ale i to se počítá a krásnou práci předvedla Anička s Laurou. 🏐
Všem děkujeme za předvedené výkony a přejeme mnoho úspěchů na dalším turnaji.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.