Den sportu a zdraví

V sobotu 6. dubna se v Beachklubu Ládví uskutečnil první ročník akce Den sportu a zdraví ve spolupráci s Městskou částí Praha 8. Akce lákala návštěvníky všech věkových kategorií a nabídla pestrou paletu aktivit.

Krásné počasí a zajímavá nabídka sportovních i zdravotních aktivit přilákaly do areálu mnoho účastníků. Pro nejmenší bylo připraveno cvičení rodičů s dětmi vedené lektorkou Pavlou Mezzeiovou. Studenti medicíny z IMFSA představili projekt „Medvídova nemocnice“, kde si děti mohly osvojit základy první pomoci a hravou formou se seznámit s lidským tělem. V rámci preventivních programů od SZÚ děti měly možnost naučit se správnou techniku čištění zubů a díky organizaci Mezi námi se mohly společně se seniory zapojit do výtvarných dílen a jednoduchých herních aktivit.

Organizace Cerebrum 2007 představila interaktivní model mozku a další zdravotní pomůcky zaměřené na prevenci cévní mozkové příhody.

O zdravý pohyb se postaraly naše zkušené lektory v čele s Josefínou Němcovou, a to na ukázkových hodinách rehabilitační jógy a pilates pro zdravá záda. Nezapomněli jsme ani na seniory, pro které bylo připraveno ranní cvičení pod vedením Mirky Neckářové.

Nutriční poradenství s měřením tuků a vitamínů v těle pod vedením Natálie Sládečkové a přednáška o psychohygieně s Marcelou Avramopulu byly jen dalším příjemným zpestřením celé akce, kterou po sportovní stránce doplnil ještě turnaj Špunti na písku s bezmála 160 malými beachovými házenkáři a Pražská juniorská liga beachvolejbalu kategorie U14, které se zúčastnilo 77 dívčích dvojic ze všech pražských beachových areálů.

Děkujeme všem partnerům, sportovcům a návštěvníkům za účast a těšíme se na setkání na příštím ročníku!

 

Foto: Simona Nevřalová

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.