Prague Beach Game

První ročník mezinárodního turnaje pro mladé talenty PRAGUE BEACH GAMES nabídne ve čtyřech hracích dnech zápasy téměř 150 týmů rozdělených do dvou věkových kategorií – U16 a U18. To vše v Beachklubu Ládví od 1. do 4. září 2022.

Cílem Prague Beach Games je navázat na loňský turnaj světové série Beach Prague Open 2* s účastí mužských i ženských dvojic světové špičky. Tento rok jsme se v Beachklubu Ládví rozhodli zaměřit na dětské talenty a založit nový koncept mezinárodního turnaje pro mládež v České republice. „Díky možnosti využít až 18 kurtů můžeme v Beachklubu Ládví hráčům nabídnout velké množství zápasů a plynulý herní systém. Počítáme také s účastí několika týmů ze zahraničí,“ říká Matěj Brnka, ředitel turnaje.

Týmy se mohou přihlašovat přes rezervační formulář na stránkách https://www.praguebeachgames.cz/ do pátku 26. srpna (včetně). Souběžně s mládežnickým turnajem bude Beachklub Ládví hostit i Letní pohár mužů a žen. První zářijový víkend bude tedy v největším českém areálu na plážové sporty pořádně nabitý.

Harmonogram turnaje

ČTVRTEK 1. září 2022

Dopoledne – U16 skupiny (muži)

Odpoledne – U16 skupiny (ženy)

PÁTEK 2. září 2022

Dopoledne – U18 skupiny (muži/ženy)

Odpoledne – U16 pavouk (muži)

SOBOTA 3. září 2022

Dopoledne – U16 pavouk (ženy)

Odpoledne – U18 pavouk (muži)

NEDĚLE 4. září 2022

Dopoledne – U18 pavouk (ženy)

Večer – zakončení
Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.