Nově v Beachklub Ládví Fitness Freestyle / Acrobatic

Od září 2023 bude možné v Beachklubu Ládví navštěvovat nový sportovní kroužek Fitness Freestyle / Acrobatic.

Jedná se o oblíbenou sportovní disciplínu, která zahrnuje několik pohybových aktivit – aerobic, acrobacii, gymnastiku a tanec. Děti si projdou všeobecnou průpravou výše zmíněných sportovních disciplín. Naučí se hvězdy, přemety, stojky, fliky, taneční a aerobikové choreografie. 

Lekce jsou dále zaměřeny na správné držení těla a na rozvoj kondičních a koordinačních dovedností. Tento kurz je veden na rekreační úrovni s možným následným přestupem do závodní skupiny.  Kurz je vhodný pro děti od 4 do 15 let. V průběhu roku jsou pořádány tábory, soustředění a různorodý program pro děti. Rebel Team Prague se v roce 2022 stal nejúspěšnějším klubem Fitness dětí a mládež, proto jsem rádi, že můžeme dětem předávat i nadále radost z pohybu. 

Lekce se konají pravidelně v: pátek od 15:00 do 16:00.

Délka jedné lekce: 60 minut

Počet lekcí v kurzu: 15

Začátek kurzu: 15. 9. 2023 (Pátek)

Ukončení prvního pololetí kurzu: 26.1. 2024

Cena: 2 700Kč

Lekce se nekonají: 27. 10., 17. 11., 22. 12., 29. 12. a 5. 1.

Přihlašování: V případě, že máte zájem o kurz ve školním roce 2023/24, je nutné vyplnit elektronickou přihlášku na: www.rebelsteamprague.cz

Platba: První lekce je vždy zdarma. Děti mají možnost si nejdříve lekci vyzkoušet a následně se rozhodnout, zda chtějí v kurzu pokračovat. Při druhé lekci je již nutné provést platbu kurzovného. Platba se provádí v hotovosti u trenéra před nebo po lekci. V případě, že zahájíte kurz v průběhu roku, kurzové bude adekvátně vypočítáno. 

Co s sebou: sportovní oblečení, pitá a dobrou náladu. 

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky nejsou lekce otevřené rodičům. Výjimkou je otevřená lekce, která se koná 1x za pololetí. 

*Absence se nevyúčtovává a dítě nemá nárok na náhradu.

*Beachklub Ládví neníorganizátorem tohoto kroužku. 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.