HMČR

Po roční pauze se do Beachklubu Ládví vrací vrcholový juniorský beachvolejbal! V termínu 9. a 10. března 2024 bude náš areál hostit halové mistrovství republiky pro hráče a hráčky do 18 let.


Loňská sezóna přinesla českému beachvolejbalu titul mistrů světa a jednoznačně prokázala oblibu beachvolejbalu v České republice, a proto není divu, že se tento sport snaží prosadit i mimo letní období.


Beachklub Ládví, který má za sebou více než patnáct let zkušeností s pořádáním špičkových českých i mezinárodních turnajů, se letos opět ujal organizace Halového mistrovství pro chlapce a dívky do 18 let. Turnaj přivítá 24 párových týmů v každé kategorii a bude se hrát systémem na dvě prohry. V sobotu se odehrají první tři kola, v neděli nás čekají osmifinále, čtvrtfinále a finálové souboje o medaile.
Pro mnohé mladé hráče to bude první turnaj na celostátní úrovni a zároveň i první vrchol sezóny. „Je skvělé, že naši mladí talenti dostanou možnost střetnout se s nejlepšími v republice a posbírat cenné herní zkušenosti,“ říká Martin Václavík, šéftrenér Beachklubu Ládví.

Celá událost se bude konat pod záštitou Hlavního města Prahy a Městské části Praha 8. Všechny fanoušky kvalitního beachvolejbalu srdečně zveme a věříme, že společně s hráči a hráčkami vytvoříme nezapomenutelnou atmosféru.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.