Hledáme nové talenty do beachvolejbalového oddílu Beachklub Ládví

Největší beachvolejbalový oddíl v Praze hledá nové talenty. Přijďte si vyzkoušet tréninky na písku, kde vyhráli Ondra Perušič a David Schweiner světový pohár v beachvolejbalu. Vybrat si můžete mezi kroužky pro začátečníky a pokročilé. Naši trenéři mají zkušenosti z volejbalové extraligy i juniorské reprezentace.

Děti milují písek, hru a pohyb. Beachvolejbal kombinuje všechno dohromady. V Beachklubu Ládví si vyberou děti i rodiče, kteří chtějí trénovat 1x týdně pro radost, i ti, kteří chtějí hrát zápasy, turnaje a bojovat o medaile.

 

Radost z pohybu si u nás užijí děti už od 3 let v beachvolejbalové přípravce Ládvík. Na tu navazuje sportovní oddíl pro děti od 7 do 9 let, který se zaměřuje především na všeobecný pohybový rozvoj a úplné základy beachvolejbalu. Následující kategorie 10–13, 14–16 a 16–18 let už rozvíjí individuální herní činnosti jako jsou prsty, bagr, smeče nebo podání. Důraz se klade na fyzickou kondici a zdravý pohyb, který je nezbytný pro správný vývoj mladého těla.

 

Tréninky probíhají od pondělí do pátku od 15 do 18 hodin. Každý měsíc pořádáme turnaj Ládvík Cup, účastníme se pražské juniorligy a během roku pořádáme soustředění nebo příměstské tábory. Přes zimu trénujeme ve vyhřívané hale.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.