Halové MČR U18 na Ládví

11-12. března 2023

Po několikaleté pauze se do Beachklubu Ládví opět vrací jeden z vrcholů beachvolejbalové sezony. Největší pražský areál bude 11-12.3.2023 hostit halové mistrovství republiky pro hráče a hráčky mladší 18 let.

Beachvolejbal za poslední roky nabývá na velké popularitě, a tak není divu, že se snaží postupně profilovat v celoroční sport. I z tohoto důvodu ABV navazuje po covidové pauze na mnohaletou tradici halových mistrovství republiky.

Beachklub Ládví ve své historii pořádal velkou řádku republikových i mezinárodních akcí. Díky nabytým zkušenostem s organizací a velké kapacitě mu tak tento rok připadlo pořádání HMČR dívek a chlapců kategorie U18. ,,Moc se na celou akci těšíme a věříme, že jak z organizačního, tak ze sportovního hlediska proběhne turnaj hladce a na té nejvyšší úrovni”, nechal se slyšet ředitel turnaje Michal Dvořáček.

Turnaj HMČR pro hráče a hráčky narozené 1.1.2006 a mladší je koncipován pro 24 párů v každé kategorii a odehraje se systémem na dvě prohry. V sobotu budou na programu první tři kola. V neděli se diváci mohou těšit na osmifinále, čtvrtfinále a utkání o medaile. 

Pro kategorii do 18 let je halové mistrovství ČR prvním vrcholem sezony a pro spoustu hráčů a hráček možná první turnaj na celorepublikové úrovni. ,,Je skvělé, že naše hráčky budou mít možnost konfrontovat se s republikovou špičkou a nabrat velice cenné herní zkušenosti”, popisuje šéftrenér Beachklubu Ládví Martin Václavík hlavní benefity turnaje.

Celá akce proběhne pod záštitou Hlavního města Prahy a Městské části Praha 8. Všichni fanoušci kvalitního beachvolejbalu jsou srdečně zváni a my věříme, že společně s hráči a hráčkami vytvoří nezapomenutelnou atmosféru. Sluší se také poděkovat sponzorům, kteří turnaj podpořili jak finančně, tak dodáním cen pro vítězné páry. Partnery turnaje jsou realitní kancelář HOMELAND, distributor lékařské kosmetiky Tarsio Medical, dodavatel sportovního vybavení Yoursport, výrobce zdravých tyčinek Ekofrukt a květinářství M&E květiny. 

Pořadí zápasů - chlapci

Pořadí zápasů - dívky

Brigáda

Chceš se podílet na organizaci? Právě tebe teď hledáme! Čeká tě práce na největším beach volejbalovém sportovišti v ČR. Každý pomocník bude mít na místě zajištěn oběd a za pracovní den si vydělá 600 Kč. V případě dotazů nás kontaktujte na info@michaldvoracek.cz.

Náplň práce:

  • Otáčení skóre
  • Zapisování skóre
  • Údržba kurtů
 

Přihláška

Kontakt

Adresa: Chabařovická 4, Praha 8 182 00

E-mail: info@michaldvoracek.cz

HMČR U18 | 11.-12. 3. 2023

  • 00dnů
  • 00hodin
  • 00minut
  • 00sekund

Copyright 2022 | Made by Michal Dvoracek | Powered by WordPress 

Partneři

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.