Na pláž

Adventní čas pomalu ťuká na dveře a vzpomínky na letní hrátky na pláži přikrývá padající listí. Nemusí tomu tak ale být. I nyní můžete se svými dětmi vyrazit na pláž do Beachklubu Ládví, kde se již tradičně v úterý 7. listopadu slavnostně otevřelo největší kryté pískoviště v Praze.

Podzimní slavnostní den na pláži se opravdu povedl, malé děti s maminkami měly možnost zacvičit si pod dohledem lektorky dětského cvičení Pavly Mezzeiové. O společné cvičení při hudbě dětí z mateřských školek se postarala lektorka Josefina Němcová. V hale tak bylo celé dopoledne slyšet plno smíchu, radosti a dětského šveholení.

Slavnostním otevřením to ale nekončí. Největší beachový areál v České republice sídlící na adrese Žernosecká 1895/2, Praha 8, ve spolupráci s městskou částí Prahy 8 již několik let po sobě umožňuje rodičům s dětmi, školám i školkám, dvakrát týdně BEZPLATNÝ VSTUP do kryté haly, kam je možné vyrazit i za nepříznivého zimního počasí.

Zastřešené obří pískoviště je možné využívat každé úterý a čtvrtek od 9.00 do 12.00 hodin až do konce března roku 2024. Během zimních měsíců bude v hale pro děti k dispozici základní vybavení pískoviště. JE VŠAK TŘEBA MÍT NA PAMĚTI, ŽE SE V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH HALA NEVYTÁPÍ.

I tak má ale kryté pískoviště bezesporu mnoho výhod, krom schováním se před deštěm mezi ně patří také ochrana proti nežádoucím návštěvníkům, ať už zvířecím nebo lidským, a tak mohou malí návštěvníci po písečné ploše běhat, skákat, ale i válet se bez rizika úrazů či nežádoucího znečištění.

Areál Beachklubu Ládví nabízí maminkám s dětmi krom dopoledního bezplatného využití pískoviště také dětský koutek na hraní v zázemí místní restaurace, nebo společné cvičení v moderním cvičebním sále.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.