Helena Šebková

K józe jsem se dostala před několika lety, kdy mě na první lekci zlákala kamarádka, která jógu začala učit. Hned od prvního momentu jsem věděla, že je to láska na první dech. Zpočátku jsem brala jógu jako skvělou kompenzaci k silovým sportům, jimž jsem se poměrně intenzivně věnovala odmalička. Postupem času jsem začala jógu vnímat trošku hlouběji. Uvědomila jsem si, že to není jen fyzické cvičení. Jóga je pro mě nástroj, jak si udržet dlouhodobě fyzické a duševní zdraví. Se svými klienty se snažím pracovat individuálně a přizpůsobit danou pozici každému tak, aby se v ní cítil pohodlně a byla mu příjemná. Během lekce je velmi důležité nesrovnávat se ostatními, neboť každý máme jiné tělo, jiné tělesné predispozice a zdravotní omezení. Proto dýchejte a užívejte si radost z pohybu. Během cvičení se snažte uvolnit, abyste odcházeli s dobrou náladou a plní energie.

Power jóga

Kořeny power jógy sahají hluboko do minulosti a jdou ruku v ruce s pradávnou ashtangou. Tento styl jógy je charakteristický dynamickými a plynulými přechody z jedné pozice do druhé. Power jóga nemá pevně danou sérii cviků, hodiny se vždy liší dle preferenci a rozpoložení lektora i cvičících.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.