Katka Klemšová

Katka se sportu aktivně věnuje od roku 2009, kdy začala pracovat jako osobní trenérka fitness a kondičního cvičení. „Měla jsem potřebu se pořád za něčím hnát, až mi tělo dalo před nekolika lety najevo, že je čas zvolnit, myslet více na sebe a ne jen na ostatní. V tom okamžiku se v mém životě objevila jóga. Jóga je pro mne zklidnění, ztišení mysli, uvolnění a ponoření do sebe sama. Dává mi nové pohledy na život a okolí, uvědomění si, abychom se nebrali tak vážně, život si užívali a brali ho takový, jaký je. I když se zaměřuji na silovější a dynamičtější styly, jako je vinyasa, power joga nebo ashtanga, cizí mi nejsou ani pomalejší a relaxační styly jako jin joga. Čím déle praktikuji, tím více vyhledávám pomalejší a jemnější lekce. Ráda zařazuji i prvky mobility se zaměřením na posílení a uvolnění zápěstí, otevření ramen a hrudníku a uvolnění a otevření kyčlí. Vše se dá přizpůsobit jak začátečníkovi, tak pokročilému a společně se povezeme na vlně dechu až do příjemného uvolnění.“

Nejbližší akce:

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.