Miroslava Neckářová

 

Jmenuji se Miroslava Neckářová jsem instruktorem jógy , absolventem Power Yoga Akademie se specializací na  hatha jógu, jógu pro seniory a jógu pro bolavá záda.

 Józe se věnuji posledních 16 roků. Na první lekci jógy jsem přišla zcela ze zvědavosti, na druhou, abych trochu pochopila, co jsou jógové pozice a dalšími lekcemi jsem postupně nahradila cvičení, která jsem dosud navštěvovala. Jóga se stala součástí mého života. Jóga je pro mě radost, dobrá nálada, přátelství, uspokojení ze zdravého pohybu a věřím, že i pro ostatní, kteří mé lekce navštěvují.  Ráda bych předala osobností zkušenost, že s jógou můžeme začít v každém věku a  výsledky se  dostaví nejen na fyzickém těle, ale i na duši.  

 

Lekce jógy pro seniory

 Lekce jógy pro seniory jsou vedeny v klidném tempu.  Vhodnými cviky uvolníme klouby a ztuhlé svaly, protáhneme zkrácené svaly a posílíme ochablé svaly, aniž bychom přetěžovali pohybový aparát. Naučíme se vhodné jógové pozice, které se provádí vestoje, vsedě a vleže. Po celou lekci se věnujeme správnému dýchání.   Na závěr   uvolníme  všechny části těla v krátké relaxaci. 

Lekce jsou rovněž vhodné  pro  začátečníky a každého, kdo má rád klidnější tempo. 

Nejbližší lekce:​

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.