Monika Petrová

O lektorce

Jsem kvalifikovanou lektorkou orientálního tance. Dříve jsem se věnovala soutěžím, seminářům a sebevzdělávání se, nyní převážně aktivně vystupuji na historickych místech a soukromých i veřejných akcích. Tanec, který tedy také vyučuji, se tak stal mou hlavní prací a radostí, kterou bych ráda předala prostřednictvím lekcí i návštěvnicím mých hodin.

O lekci

ORIEN DRILL – Tancem k lepšímu držení těla, zpevnění postavy a úbytku nadbytečného váhového zatížení.
V hodině si ukažeme vždy pár základních prvků, které pak budeme používat při velmi jednoduchých, ale většinou svižnějších sestavách.
Nebude se tu jednat o klasický orient, ale spíše o inspiraci orientálním tancem. Není zde potřeba žádné obuvi (tančí se naboso či v ponožkách) a jakémkoli pohodlném oblečení.

ORIENTÁLNÍ TANEC PRO MAMINKY S DĚTMI – Na kroužku se naučíme správnému držení těla, vnímání rytmu a prostoru a uvolnění. Věnovat se budeme taneční průpravě, základním tanečním krokům z různých tanců. Tato lekce je přímo koncipovaná tak, aby bylo možné mít sebou své ratolesti, se kterými můžeme tančit společně – budeme je mít v šátku či nosítku, nebo je necháme volně si užívat pohyb kolem nás.  Pokud máte už starší dceru/syna, kteří rádi tančí a aktivně by se do lekce zapojili, nebojte se je vzít také sebou. K tanci není potřeba žádného speciálního vybavení či oděvu, tančí se na boso, či v ponožkách v pohodlném oblečení (legíny, tepláky, sukně).

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.