Monika Pluháček Hubáčková​

O lektorce

Jmenuji se Monika Pluháček Hubáčková a vedení lekcí se věnuji už více jak polovinu svého života. Začínala jsem s vedením lekcí v 16 letech, kdy mým velkým vzorem byla Olga Šípková. Od té doby jsem ušla velký kus cesty, prošla mnoho cvičebních stylů, odlektorovala a odcvičila tisíce hodin. Nyní je pro mne možnost pobýt s vámi, klienty mé lekce, radostným okamžikem a příjemně stráveným časem. Těší mne předávat dále poznatky z oblasti pohybu, těší mne společný pohyb, těší mne společná dřina směřující k funkčnímu a pohyblivému tělu.

Těším se na Vás, přijďte!

Jógalates

Jógalates je kombinace prvků Pilatesovy metody a jógy tak, aby došlo k propojení celého těla do jednoho harmonického celku. Základem jsou cviky na rozvoj pružné a ohebné páteře a cviky zaměřené na správnou práci břišních i dalších svalů. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, začátečníky, pokročilé i sportovce, kterým může posloužit jako kompenzační cvičení.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.