Monika Weberová

O lektorce

Jsem Monika Weberová, atestovaná fyzioterapeutka na vlastní noze,  která poslední roky obchází hranice ČR, těší se se svou rodinou, pejskem a občas výtvarničí.

Vzdělání a kurzy

Narodila jsem se ve znamení Vodnáře v roce 1973

Vystudovala jsem na Střední zdravotní škole – obor Rehabilitační pracovník

V roce 2000 jsem absolvovala FTVS Univerzity Karlovy, obor Tělesná a pracovní výchova zdravotně postižených, a získala titul Bakalář

V roce 2012 jsem složila atestační zkoušku v oboru Aplikované Fyzioterapie

Od roku 1993 jsem pracovala jako rehabilitační pracovnice v pražských zdravotnických zařízeních (FN Královské Vinohrady Praha – neurologické oddělení, poliklinika Petrovice P-10)

Od roku 1998 jsem pracovala jako fyzioterapeut na ambulantních odděleních na Praze 8 (soukromá rehabilitační ordinace MUDr.Kašparové; rehabilitační oddělení Comhealth – poliklinika Mazurská) s přestávkami na mateřské dovolené. Mám tři děti

Od roku 2015 vedu skupinové cvičení jógy se zdravotním zaměřením.

O lekci

Přijďte si se mnou porovnat své tělo…trochu protáhnout, trochu posílit, trochu zajógovat, trochu prodýchat a hlavně být u toho, tady a teď…celkem nic objevného, ale na konci příjemný pocit ze znovunabyté rovnováhy.

Klidné tempo pro každého, někdy i s pomůckou. 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.