Ollie Green

O lektorce

Jsem Ollie Green. Žena, co miluje pohyb a hudbu. Trávím hodně času s dětmi a tak mám možnost pozorovat v přímém přenosu, že pohyb je opravdu naší přirozenou součástí. Bažíme po něm a dlouhodobě bez něho nemůžeme existovat. Hudba a zvuky jsou také naší přirozenou součástí. Zvuk umí harmonizovat, ale i rozdráždit do nepříčetnosti. Všimli jste si někdy, že malé děti se většinou uspávají nějakým monotónním zvukem? 😉 Každopádně správně zvolená hudba umí podpořit, podpořit třeba právě pohybovou aktivitu. Známe to všichni, když slyšíme ten správný hudební kousek, tak se nám tělo samo roztančí, aniž bychom ho o to vědomě žádali. 
 
Jsem fascinována možnostmi a inteligencí lidského těla, snad i proto jsem vystudovala fyzioterapii a začala se pohybu věnovat profesionálně. Už několik let vedu skupinová cvičení, a jsem ráda, že můžu předávat radost z pohybu lidem kolem sebe. Moje hodiny bývají hravé, s hudebním podkresem, zaštítěné filozofií jógy. Využívám i prvky z fyzioterapeutických metod a dbám na to, abychom i ve skupině ušili každému klientovi cvičení na míru. 
 
Skupinové lekce mám opravdu ráda. Jsem přesvědčená o jejich velkém motivačním působení na každého jedince, které pomáhá ve cvičení vytrvat. Navíc společná aktivita je zdrojem společné radosti, která se ve skupině umocňuje a je nakažlivá. A v neposlední řadě můžete poznat zajímavé lidi a nové přátele. 🙂

O lekci

Fyziojóga v sobě spojuje moudrost klasické jógy a praktickou využitelnost fyzioterapeutických metod. Vede ke zlepšení fyzické a duševní kondice a následnému dobrému pocitu ze sebe sama.

Fyziojóga je pro všechny, kteří se rádi vědomě hýbou a rozvíjí. Pro všechny, kteří se chtějí cítit fyzicky i mentálně dobře, lépe a ještě líp. A pro všechny, kteří si raději zacvičí ve skupině než sami doma. 🙂

Můžete se těšit na klasické jógové pozice a sestavy, na vědomou práci s dechem, na prvky z fyzioterapeutické metody ACT, která využívá vzpěrů ve vývojových pozicích. Díky tomu dochází k aktivaci hlubokých svalů našeho těla. Na prvky z fyzioterapeutické metody PNF, která pracuje s diagonálami v pohybu, na závěrečnou relaxaci s hudbou, během které budeme odplavovat zbylé napětí z těla a mysli a zároveň se připravíme a naladíme na další činnosti, které ještě čekají na každého jednoho z nás v tomto dni nebo ve dnech následujících. A hlavně se můžete těšit na dobrý pocit po cvičení. 🙂

Nemusíte se bát přijít i když jste o józe zatím jenom slyšeli, ale ještě s ní nemáte zkušenosti. Všechny pozice společně projdeme a naučíme se je. Nebojte se ani fyzioterapeutických metod ACT a PNF. Opět se vše společně postupně naučíme, abychom mohli postupně zařadit co nejvíc prvků.

Rezervujte si lekci a přijďte, těším se na vás!!!

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.