Viki Teglassi

Lektorka Viki Teglassi

K sportovním aktivitám mně to táhlo už od dětství. Jako dítě jsem několik let chodila do tanečné školy společenských tanců.
Lásku k plavání si chovám od dob plavecké třidy na základní škole. Lyže a přeskáče jsem obula, jen co jsem se naučila chodit.
V poslední době se učím surfovat, věnuji tomu minimálně každou volnou dovolenou.  


Jeden z nejlepších způsobů, jak se udržovat ve fyzické kondici, jsou za mne jednoznačně kruhové tréninky. Jsou zábavné a pestré. Na každou hodinu stavím novou  kombinaci cviků a podle klientů upravuji náročnost jejich provedení.


Na mých kruhových trénincích se snažím propojit  hravost, sílu, dynamiku a koordinaci.
Kladu důraz na správné technické provedení základních a jednoduchých cviků tak, aby nedošlo k špatným návykům nebo dokonce ke zranění.  Postupně se pak navyšují váhy, délka nebo dynamika jejich provedení.
Jako trenérka jsem začala působit po úspěšném absolvování rekvalifikačního kurzu v oblasti trenérství se zaměřením na kalisteniku.

Nejbližší lekce:

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.