Páté kolo Pražské Junior Beachligy přineslo Beachklubu Ládví 13 medailí

Rekordní počet 503 přihlášených týmů zaznamenalo 5. kolo Pražské Junior Beachligy, které bylo rozloženo do dvou předešlých víkendů.  Zástupci Beachklubu Ládví v něm získaly celkem 13 medailových pozic.

V konkurenci 16 týmů 1. ligy v sobotu na Domynu zaválela dvojice kategorie U14 Luky s Vláďou, kterým se podařilo postoupit po skvělém výkonu ze skupiny na druhém místě s bilancí jedné prohry a dvěmi výhrami (21-10, 21-9). Boj o semifinále s nejlepší dvojicí turnaje sice prohráli, ale zadarmo to nedali, Vláďa dvakrát skvěle zablokoval smeč. V boji o konečné umístění kluci nezaváhali a celý turnajový den tak zakončili s jednou jedinou prohrou na 5.místě.

Juniorliga v sobotu nadělovala pro Beachklub Ládví medaile i na Strahově, kde získaly zlato v 1. lize kategorie U14Ž Kačka s Mončou. Stříbrné medaile si odnesly dvojčata Aneta s Niky. Ve 3. lize U14Ž nenašly přemožitelky a zlaté medaile si odnesly také Klárka s Týnou.

 

Turnaje Pražské Juniorligy pokračovaly také v neděli. Doslova skvělá zpráva přišla z Pankráce, kde týmy Beachklubu Ládví obsadily po postupu do semifinále v kategorii U10 všechna medailová místa.

Na Strahově to v neděli pro Beachklub Ládví také cinkalo. Ve 3. lize kategorie U16 Ž obsadily krásné 3. místo Denča s Jorikou. Kategorie U14Ž v 5. lize do Ládví přinesla další zlaté medaile tentokrát za výkony Markét s Verčou a stříbrné medaile pro Aničku s Anet. Ve 4. lize U14 Ž se na 9. příčce umístily Hanka s Barčou.

Do konce Beachligy zbývají poslední dvě kola, kdy mají týmy možnost získat body do celkového žebříčku a probojovat se na Slavnostní zakončení Beachligy, kde budou oceněny tři nejlepší hráčky a hráči ve všech kategoriích. Šesté kolo startuje 25. 2. 2023 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.