Otevíráme nové lekce kruhového tréninku

Kruhový trénink je určen pro zlepšení fyzické kondice, posíleníkardiovaskulárního systému, posílení středu těla i ostatníchsvalových skupin. Jedná se o sestavu několika cviků, prováděných s vlastní vahou nebo pomocí různých cvičebníchpomůcek. Cviky se provádějí v určených časových intervalech s krátkou přestávkou pro přesun na další stanoviště a delší pauzoumezi jednotlivými koly. Při těchto trénincích dochází k vyššímuvýdeji energie a zvýšený energetický výdej přetrvává i po ní.Součástí lekce je také zahřátí a nezbytné protažení na konci.

Lekce povede akreditovaný Instruktorkafitness –trenérka a poradce pro výživu Natália Sládečková. 

“ Vedu individuální osobní tréninky i sálové lekce a sestavuji jídelníčky na míru. Cvičení a strava je pro mě důležitý prostředek k udržení kondice, duševního i fyzického zdraví. V osobních trénincích i skupinových lekcích se snažím předávatsvé zkušenosti, klienty vést a motivovat. Tréninky vedu vždy s ohledem na individuální cíle a aktuální možnosti klienta. Je pro mě důležitý osobní přístup a dobrá atmosféra.“

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.