Skvělá výhra celorepublikového turnaje Monči s Kačkou

V rámci beachvolejbalové Národní tour vyjely pod vedením trenéra Martina Macha tři dívčí páry kategorie U16 na turnaj do Liberce, kde v konkurenci 25 týmů odvedly parádní výkony.

„Bohužel se všechny tři páry našeho klubu potkaly v jedné skupině, což předpovídalo že minimálně jeden si na postup nesáhne,“ začíná s hodnocením úspěšné mise trenér Martin Mach a pokračuje: „Černého Petra si tentokrát vytáhly Didy Dufková s Rózou Šindelářovou, které po jedné výhře v základní skupině nakonec skončily s 18 body na 9. místě.“

Do čtvrtfinálových bojů první skupiny se tak dostaly Nikola Kmochová s Anetou Voborníkovou (Kometa Praha) a Monika Entlicherová s Kateřinou Staňkovou.

„Holky zřejmě chtěly udělat šou pro fanoušky a vyzkoušet sílu mých nervů,“ říká s úsměvem k průběhu čtvrtfinálových zápasů trenér, “Anet s Nikčou do semifinále prošly v klidu a s jasnou výhrou. Zajímavější nám to ale udělaly Monča s Kačkou, které první set sice prohrály 4:21, ale po hecnutém otočení zápasu a výhře v doslova infarktovém tiebreaku si účast v semifinále zajistily také.

Musím pochválit všechny holky, ale klobouk smekám před Anet, která ač zdravotně indisponována odehrála turnaj v plném nasazení, a i s teplotou se dokázala pořádně hecnout. Bohužel ale nakonec síly došly a semifinálový i zápas o 3. místo děvčata ze zdravotních důvodů  skrečovala.“

Triumf i zasloužené zlato si nakonec z Liberce odvezla dvojice Monika Entlicherová s Kateřinou Staňkovou.

„Nic není úplně snadné, proto se i Monča s Kačkou musely pořádně hecnout a ustát infarktový tiebreak, po kterém si nakonec připsaly zasloužené vítězství turnaje,“ říká v hodnocení Martin Mach a zakončuje ho malým zamyšlením: „Holky za sebou mají třetí turnaj na republikové úrovni. První začínaly kvalifikací a třetí už zakončují zlatými medailemi. Jsem zvědavý, co přijde příště.“

 

Výsledky turnaje v Liberci najdete ZDE.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.