Listopadový Ládvík - beachvolejbalový turnaj mládeže

V neděli 20. listopadu proběhlo v Beachklubu Ládví další kolo beachvolejbalového turnaje mládeže pod názvem Ládvík. Turnaje se zúčastnilo 43 týmů ve třech kategoriích. Celkem tedy 86 mladých beachvolejbalistů a beachvolejbalistek.

Cílem Ládvíka je děti nalákat k soutěžnímu sportu. Děti mají možnost vyzkoušet, co se naučili na tréninku, nasát turnajovou atmosféru, zažít zápasový stres a připravit se na turnaje pražské beachvolejbalové juniorligy. Přestože sbírání medailí na Ládvíku není hlavním cílem, bylo by velká škoda nepředstavit alespoň vítěze jednotlivých kategorií.

Přehazovanou vyhráli Robin a Verča. V ninibeachvolejbalu zvítězili  Maky a Anet a v nejstarší kategorii – klasickém beachvolejbalu vyhrály Anet a Nikča. Gratulujeme všem, kteří našli odvahu poměřit své síly a těšíme se na další kolo, které se uskuteční v neděli 11. prosince.