Lucie Hájková

O lektorce

Sport je celý můj život, působila jsem jako učitelka tělesné výchovy pro děti 1. stupně, jako osobní trenér (pro cizince), dále mám roční kurz pro vychovate vystudovány na Pedagogické fakultě UK a v neposlední řadě jsem trénovala několik let nejmenší děti sportovní přípravu v Judo klubu Havířov.

Motto: „Motivace je to, proč začnete. Zvyk je to, díky čemu v tom budete pokračovat.“ Jim Ryan

O lekci

V posledních letech,a to hlavně díky svým 2 dětem, jsem se uchýlila k pilates. Toto cvičení mi pomohlo dostat se do formy po dvou těhotenstvích a to po zdravotní i fyzické stránce. Moje forma pilates není zcela klasická,  cvičení jsem si upravila do svižnějšího tempa a přidala prvky kalanetiky,jógy i pár rehabilitačních cviků. 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.