Máme první medaile z Beachligy!

Další ročník Beachligy už odstartoval a hned máme na kontě dvě medaile a plno dalších krásných umístění! Přečtěte si o nich v našem krátkém reportu z uplynulých dvou soutěžních víkendů.

Mladí beachvolejbalisté na úvod sezóny zápasili celkem ve třech ligách, v každé se utkalo 16 párů. V nejvyšší lize jsme měli dvojí zastoupení. Lucinka s Majdou si odnesly umístění v nejlepší osmičce, Tonda s Jasonem při své premiéře v kategorii Minibeach 13. místo, které bereme jako velký úspěch!

Nejlépe se ve druhé lize vedlo dvojčatům Anet s Nikol, které skončily na povedené 6. příčce. Do TOP 8 se probojovali také Viki s Filipem. Srdnaté výkony ale předvedla i Nikola s Lili, kterým to stačilo na pěkné 12. místo.

A ve třetí lize to cinklo – Lucka s Markét získaly stříbrnou medaili! Trenér Martin Václavík může být na své svěřenkyně náležitě hrdý.

Tento víkend se představily další kategorie a o napínavé zápasy nebyla nouze, a opět jsme si odvezli medaile! Náš Tonda s hráčkou z jiného klubu totiž ovládl turnaj první ligy a Lukáš a Vláďou dominovali lize druhé!

Další páry sice na stupně vítězů nedosáhly, i tak jsme se ale radovaly s předvedených výkonů a pěkných umístění. Ve druhé lize Žofi s Amálkou obsadily 7. místo, Robin s Verunkou 8. a Anička s Julčou 9.

Všem děkujeme za bojovnost a nasazení a gratulujeme k dosaženým výsledkům!

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.