Akce pro rodiče s dětmi

Na pláž

V pražském Beachklubu Ládví se v úterý 7. listopadu 2023 uskuteční další ročník akce pro rodiče s dětmi „Na pláž“.

Malé děti si pohrají na největším krytém pískovišti v Praze, vyzkouší plážové sporty a v případě příznivého počasí zaskáčou na obří trampolíně či nafukovacím hradu.

Městská část Praha 8 společně s Beachklubem Ládví zvou v úterý 7. listopadu 2023 všechny rodiče s dětmi na slavnostní otevření obrovského pískoviště v zastřešené hale Beachklubu Ládví. Akce se bude konat od 9.00 do 12.00 hodin.

 Pro děti budou připraveny hry, soutěže a pohybový míčový trénink. V zázemí Beachklubu Ládví je k dispozici restaurace s dětským koutkem a výbornou kuchyní. Vstup je zdarma.

 Pískoviště budou následně moci rodiče s dětmi, školky, školy, dětské kluby i další zájemci zdarma využívat každé úterý a čtvrtek až do 31. března 2024 vždy od 9:30 do 11:30. Upozorňujeme, že hala bohužel v těchto časech nebude vytápěna.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.