Na Pláž – zábavný den pro děti na největším krytém pískovišti v Praze - úterý 9.11.

Městská část Praha 8 společně s Beachklubem Ládví a Osmičkou pro rodinu zvou na úterý 9. listopadu všechny rodiče s dětmi na slavnostní otevření obrovského pískoviště v zastřešené a vytápěné hale Beachklubu Ládví. Akce se bude konat od 9.30 do 13.00.
 
Pro děti bude připraven skákací hrad, výtvarné dílničky, hry, soutěže a pohybový a míčový trénink pod dohledem zkušeného trenéra. V zázemí Beachklubu je k dispozici restaurace s dětským koutkem a výbornou kuchyní.
 
Vstup je zdarma.
 
Pískoviště budou následně moci rodiče s dětmi, školky, školy, dětské kluby i další zájemci zdarma využívat každé úterý a čtvrtek až do 31. března 2022 vždy od 9:30 do 11:30.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.