Novinka: akrojóga pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé

Milujete jógu a rádi byste vyzkoušeli něco nového? Ve světě sportu jste noví, ale akrobacie vás láká? Pak jsou lekce akrojógy se zkušenou lektorkou Vladimírou Krochmalovou pro vás to pravé!
 
Akrojóga je hravá jóga, která rozvíjí pružnost, rovnováhu, důvěru a komunikaci. Workshop začneme rozcvičkou a společně půjdeme od úplných základů, takže předchozí zkušenosti nejsou potřeba. Ve cvičení se spolupracuje ve trojici až čtveřici, proto není nutné přijít v páru. Vyzkoušíme si třeba i skupinové pyramidy ve vícero lidech a k závěru lekce i cviky v páru. Pokud už základní zkušenosti máte, nudit se určitě nebudete a zároveň získáte inspiraci na rozšíření základních pozic. 

Dospělí s dětmi (PÁ 15:05–16:05) & Začátečníci (PÁ 16:05–17:35) 
Začneme rozcvičkou a půjdeme společně od úplných základů, předchozí zkušenosti tedy nejsou potřeba. Při cvičení se spolupracuje ve trojici až čtveřici, proto není nutné přijít v páru. Zkoušíme i skupinové pyramidy ve vícero lidech a k závěru lekce také cvičení v páru. 

V případě, že už zkušenosti základů máte, nudit se tu nebudete – můžete dostat inspiraci na rozšíření základních pozic. 

Pokročilí (PÁ 17:40–19:10)
U pokročilých se již předpokládá, že jsou stabilní v nízkém foot to handu, a u shoulder standu se letec drží pouze za ruce báze.

Rezervace online:

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.