Máme pro vás novinku! Masáže v Beachklubu Ládví na Praze 8

Snažíme se postupně rozšiřovat naše služby. Kromě beachvolejbalu, cvičebního sálu s jógou, pilates a dalšími cvičeními, restaurace jsme pro vás připravili novinku. Relaxační a zdravotní masáže. Trápí vás bolesti svalů, jste po operaci, nebo jen chcete zrelaxovat? Chodíte k nám pravidelně do Beachklubu Ládví nebo bydlíte nedaleko na Praze 8? Vyzkoušejte novou službu relaxačních a zdravotních masáží a objednejte se k některému z našich zkušených masérů!

Masírujeme každý všední den. Vybrat si můžete hned mezi 3 maséry – nevidomým Miroslavem Petrikovičem, specialistou sportovní medicíny Pavlem Olivou nebo pohybovou terapeutkou Pavlou Duháčkovou. 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.