O nás

Naše VIZE 2030

Jsme nejlepší areál na plážové sporty v Čechách. Pomáháme žít lidem zdravý a spokojený život. 

Když jsme v roce 2008 přivezli první tatrovky písku z právě skončeného turnaje světové série v plážovém volejbale na Štvanici, úplně jsme netušili, co nás čeká. Máme za sebou 12 let fungování a můžeme rekapitulovat, ale také vyhlížet do budoucnosti. Postupně budujeme krásný sportovní areál. K jedné stavební buňce a 6 kurtům postupně přibývaly další a další kurty, šatny, tribuny a haly. A letos uděláme další důležitý krok. Otevřeme úplně nové zázemí včetně tělocvičny, sauny a nové restaurace. To doplní aktuální sportovní nabídku 18 kurtů na beachvolejbal, 8 kurtů na tenis, venkovní posilovny, parkourového hřiště, venkovní boxérny, venkovních pingpongových stolů nebo dětského hřiště s obří nafukovací trampolínou. 

Samotné cihly a písek, nejsou ale nic bez sportovců a týmu lidí, kteří se o areál a o vás starají. Jsme moc rádi, že máme super tým lidí. Jardu Falce a Matěje v kanceláři, výborné trenéry jako Martina Václavíka, bráchy Davida a Gianlucu Pellegriny z Itálie, Hanku Svozilovou, Toma Malčíka a další na volejbale a na parkouru Honzu Horáka a Jardu Chuma . Jsme obrovský oddíl (500 dětí na beachi, 400 na parkouru a spousta dospělých) a je jasné, že občas uděláme chybu. Jsme proto moc rádi za vaši zpětnou vazbu. Když se něco nepovede, snažíme se to řešit.

Aktuálně řešíme dopady covidové krize. Nikdy nás nenapadlo, že stát zakáže lidem, a dokonce dětem, sportovat. Pereme se s ekonomickými dopady na klub, řešíme, jak pomoci trenérům, kteří jsou na trénování 100% závislý, jak vám vrátit služby, které jste si předplatili, aniž bychom zkrachovali, ale hlavně řešíme, jak umožnit sportovat nám všem a hlavně našim dětem. Věříme, že pandemie brzy odezní, že to všichni ekonomicky dáme a že jediné, co zůstane, budou výzvy, jak zlepšit naše žití. Vždycky jsme chtěli být nejlepším areálem na plážové sporty – řešili jsme teplo v hale, kvalitu písku, velikost zázemí a celou řadu provozních věcí. Pandemie nám ale ukázala novou cestu, kam chceme směřovat. Rádi bychom nám všem pomohli žít zdravý a spokojený život. 

Určitě budeme dále pokračovat s beachvolejbalovými tréninky a turnaji pro děti i dospělé, věříme, že se vám bude líbit naše nové zázemí. Rádi bychom vám ale nabídli možnost se protáhnout a zdravě si zacvičit jógu, posílit core těla při posilování s vlastní vahou nebo při cvičení pilates, zlepšit imunitu díky sauně a otužování nebo se zdravě a přitom dobře najíst v naší nové restauraci. Z vlastní zkušenosti víme, že nejtěžší není začít žít zdravě, ale vydržet to. Nepřestat po týdnu otužování, nejezení cukrů nebo běhání. Věříme, že v týmu se to zvládá lépe a proto bychom vám v novém roce 2021 rádi pomohli k tomu, abyste žili zdravý a spokojený život.

Váš Beachklub Ládví

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.