Obrazy, které mohou zdobit váš interiér

Malířka a designerka Petra Skopalová z Dolních Chaber je další z lokálních umělců vystavujících obrazy v naší restauraci, které mohou zdobit i vaši domácnost. 

TIMELINE – VHLED (akryl na plátně, 100 x 150 cm, 2023) 

TIMELINE – HLEDÁNÍ SOUVISLOSTÍ (akryl na plátně, 100 x 150 cm, 2023) 

ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ  (akryl na plátně, 70 x 70 cm, 2023) 

 Petra Skopalová často pracuje s filozofickými a metafyzickými myšlenkami, které převádí do čistých geometrických kompozic. Její práce se zabývají problematikou vnímání času, lidské interakce a komunikace s vnitřním a vnějším světem za účelem objevování vlastní podstaty a životního poslání. Inspiruje se modernistickými a konstruktivistickými uměleckými hnutími, jako je suprematismus Kazimira Maleviče a architektonická díla Miese van der Rohe, Richarda Neutry a Zahy Hadid.

Petra Skopalová ve svých geometrických obrazech klade velký důraz na zachycení pohybu, skrytých nepravidelností či změněných perspektiv, čímž dosahuje zajímavého dialogu mezi umělcem a divákem. Její díla tak mají nejen estetickou hodnotu, ale i hlubší myšlenkový podtext, jehož prostřednictvím umělkyně reflektuje svět a lidskou existenci vůbec.“

Více o autorce a jejích dílech najdete ZDE.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.